Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

godło

PLAN LEKCJI

 

 

 

Artykuły

PLAN LEKCJI KL.IIIA, IIIB

2019-01-11

PONIEDZIAŁEK

 

 

3A

3B

1

08.00-08.45

FIZYKA

A. KUPCZAK

19

BIOLOGIA

B. BURZYŃSKA

20

2

08.55-09.40

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

WOS.

G. WOJTASZEWSKI

6

3

09.50-10.35

BIOLOGIA

B. BURZYŃSKA

20

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

23

4

10.45-11.30

PLASTYKA

J. KŁOCZKO

1

J.

ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

5

11.45-12.30

J. ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

PLASTYKA

J. KŁOCZKO

1

6

12.45-13.30

Z. ARTYSTYCZNE

D. KUPSKI

12

HISTORIA

E.

CIEŚLIK

13

7

13.40-14.25

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

WF

J. SMÓŁKA

HALA

8

14.35-15.20

 

 

 

WF

M. GAWEŁ

HALA

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

1

08.00-08.45

J.

ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

24

Z. ARTYSTYCZNE

D. KUPSKI

12

2

08.55-09.40

RELIGIA

R. KUMOR

12

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

3

09.50-10.35

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

RELIGIA

R. KUMOR

32

4

10.45-11.30

WF

J. SMÓŁKA

HALA

J.

ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

5

11.45-12.30

WF

M. GAWEŁ

HALA

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

6

12.45-13.30

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

CHEMIA GR.2

E. CZADANKIEWICZ

19

7

13.40-14.25

J. NIEMIECKI

D. KUROWSKA

12

 

 

 

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

08.00-08.45

RELIGIA

R. KUMOR

32

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

2

08.55-09.40

HISTORIA

E.

CIEŚLIK

13

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

3

09.50-10.35

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

HISTORIA

E.

CIEŚLIK

13

4

10.45-11.30

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

WF

J. SMÓŁKA

HALA

5

11.45-12.30

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

WF

M. GAWEŁ

HALA

6

12.45-13.30

 

 

 

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

7

13.40-14.25

 

 

 

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

1

08.00-08.45

EDB

K. BOROWIEC

12

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

2

08.55-09.40

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

3

09.50-10.35

WOS.

G. WOJTASZEWSKI

6

J. ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

4

10.45-11.30

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

FIZYKA

A. KUPCZAK

19

5

11.45-12.30

CHEMIA

B. BURZYŃSKA

20

TECHNIKA

R. KALISZ

1

6

12.45-13.30

GEOGRAFIA

A .DWORAK

16

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

7

13.40-14.25

TECHNIKA

R. KALISZ

1

EDB

K. BOROWIEC

12

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

08.00-08.45

HISTORIA

E. CIEŚLIK

13

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

2

08.55-09.40

GODZ. W

E. CIEŚLIK

13

GODZ.W

A. DWORAK

16

3

09.50-10.35

J.ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

CHEMIA

B. BURZYŃSKA

20

4

10.45-11.30

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

5

11.45-12.30

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

J. NIEMIECKI

D. KUROWSKA

12

6

12.45-13.30

WF

J. SMÓŁKA

HALA

RELIGIA

R. KUMOR

12

7

13.40-14.25

WF

M. GAWEŁ

HALA

 CHEMIA GR. 1

 B. BURZYŃSKA

20

8

14.35-15.20

CHEMIA Gr.1/ Gr.2

B. BURZYŃSKA / E. CZADANKIEWICZ

 20 / 19

     
Czytaj więcej o: PLAN LEKCJI KL.IIIA, IIIB

PLAN LEKCJI KL.IIIC

2019-01-11

PONIEDZIAŁEK

 

 

3C

1

08.00-08.45

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

2

08.55-09.40

J.

ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

3

09.50-10.35

J. POLSKI

A. CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

4

10.45-11.30

J. POLSKI

A. CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

5

11.45-12.30

HISTORIA

E.CIEŚLIK

13

6

12.45-13.30

PLASTYKA

J. KŁOCZKO

1

7

13.40-14.25

WF

J. SMÓŁKA

HALA

8

14.35-15.20

WF

M. GAWEŁ

HALA

 

 

 

 

 

WTOREK

1

08.00-08.45

BIOLOGIA

B. BURZYŃSKA

20

2

08.55-09.40

J.ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

3

09.50-10.35

FIZYKA

A. KUPCZAK

19

4

10.45-11.30

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

5

11.45-12.30

RELIGIA

R. KUMOR

12

6

12.45-13.30

J. POLSKI

A. CHLEBICKA-KAMIŃSK

26

7

13.40-14.25

 CHEMIA GR. 2

 E. CZADANKIEWICZ

 19

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

08.00-08.45

Z. ARTYSTYCZNE

D. KUPSKI

12

2

08.55-09.40

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

3

09.50-10.35

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

4

10.45-11.30

WF

J. SMÓŁKA

HALA

5

11.45-12.30

WF

M. GAWEŁ

HALA

6

12.45-13.30

J. POLSKI

A. CHLEBICKA-KAMIŃSK

26

7

13.40-14.25

     

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

1

08.00-08.45

J. NIEMIECKI

D. KUROWSKA

12

2

08.55-09.40

CHEMIA

B. BURZYŃSKA

20

3

09.50-10.35

TECHNIKA

R. KALISZ

1

4

10.45-11.30

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

5

11.45-12.30

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

6

12.45-13.30

EDB

K. BOROWIEC

12

7

13.40-14.25

WOS

G. WOJTASZEWSKI

6

8

14.35-15.20

 CHEMIA GR.1

 B. BURZYŃSKA

20

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

08.00-08.45

J. POLSKI

A. CHLEBICKA-KAMIŃSK

26

2

08.55-09.40

GODZ.W

R. KUBKA

23

3

09.50-10.35

MATEMATYKA

R. KUBKA

23

4

10.45-11.30

J.ANGIELSKI

J. ŚMIETŃSKA

34

5

11.45-12.30

RELIGIA

R. KUMOR

12

6

12.45-13.30

HISTORIA

E. CIEŚLIK

13

7

13.40-14.25

 

 

 

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: PLAN LEKCJI KL.IIIC

PLAN LEKCJI KL.IIID, IIIE

2019-01-11

PONIEDZIAŁEK

 

 

3D

3E

1

08.00-08.45

J. ANGIELSKI 2

J. ŚMIETAŃSKA

34

RELIGIA

R. KUMOR

12

2

08.55-09.40

RELIGIA

R. KUMOR

12

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

3

09.50-10.35

PLASTYKA

J. KŁOCZKO

1

J. ANGIELSKI

J.ŚMIETAŃSKA

34

4

10.45-11.30

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

5

11.45-12.30

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

26

Z. ARTYSTYCZNE

D. KUPSKI

12

6

12.45-13.30

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

26

TECHNIKA

R. KALISZ

6

7

13.40-14.25

HISTORIA

E. CIEŚLIK

13

PLASTYKA

J. KŁOCZKO

1

8

14.35-15.20

 

 

 

 CHEMIA GR. 1

 B. BURZYŃSKA

 20

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

1

08.00-08.45

RELIGIA

R. KUMOR

32

WOS

G. WOJTSZEWSKI

6

2

08.55-09.40

WOS

G. WOJTSZEWSKI

6

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

3

09.50-10.35

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

J. ANGIELSKI

J. ŚMIETAŃSKA

34

4

10.45-11.30

WF

J. SMÓŁKA

HALA

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

5

11.45-12.30

WF

M. GAWEŁ

HALA

FIZYKA

A. KUPCZAK

19

6

12.45-13.30

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

WF

T. ZIEMIANEK

HALA

7

13.40-14.25

FIZYKA

A. KUPCZAK

19

WF

J. SMÓŁKA

HALA

8

14.35-15.20

 CHEMIA GR1 / GR 2

 B. BURZYŃSKA / E. CZADANKIEWICZ

 20 / 19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

08.00-08.45

J. ANGIELSKI

J. ŚMIETAŃSKA

34

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

2

08.55-09.40

Z. ARTYSTYCZNE

D. KUPSKI

12

RELGIA

R. KUMOR

32

3

09.50-10.35

MATEMATYK

A. KUPCZAK

4

J. ANGIELSKI

J. ŚMIETAŃSKA

34

4

10.45-11.30

J. ANG1 / J. NIEM2

J. ŚMIETAŃSKA / A. HAMERLA-GLIŃSKA

34/1

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

5

11.45-12.30

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

HISTORIA

E. CIEŚLIK

13

6

12.45-13.30

HISTORIA

E. CIEŚLIK

13

J. NIEMIECKI

A. HAMERLA-GLIŃSKA

1

7

13.40-14.25

EDB

K. BOROWIEC

12

 WDŻ

 B. NOWAKOWICZ

 6

8

14.35-15.20

 WDŻ

B. NOWAKOWICZ

 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

1

08.00-08.45

J. ANGIELSKI2

J. ŚMIETAŃSKA

34

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

2

08.55-09.40

J. ANG2/J. NIEM1

J. ŚM/KUR

34/12

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

3

09.50-10.35

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

CHEMIA

B. BURZYŃSKA

20

4

10.45-11.30

TECHNIKA

R. KALISZ

1

WF

T. ZIEMIANEK

HALA

5

11.45-12.30

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

WF

J. SMÓŁKA

HALA

6

12.45-13.30

BIOLOGIA

B. BURZYŃSKA

20

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

7

13.40-14.25

GEOGRAFIA

A. DWORAK

16

BIOLOGIA

B. BURZYŃSKA

20

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

08.00-08.45

J. ANG2

J. ŚMIETAŃSKA

34

EDB

K. BOROWIEC

12

2

08.55-09.40

G. WYCH

B. KAMIŃSKA

24

G. WYCH

J. ŚMIETAŃSKA

34

3

09.50-10.35

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

HISTORIA

E. CIEŚLIK

13

4

10.45-11.30

CHEMIA

B. BURZYŃSKA

20

MATEMTYKA

A. KUPCZAK

4

5

11.45-12.30

MATEMATYKA

A. KUPCZAK

4

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

6

12.45-13.30

WF

J. SMÓŁKA

HALA

J. POLSKI

B. KAMIŃSKA

24

7

13.40-14.25

WF

M. GAWEŁ

HALA

 CHEMIA GR. 2

 E. CZADANKIEWICZ

 19

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: PLAN LEKCJI KL.IIID, IIIE

PLAN LEKCJI KL.VIII

2019-01-11

PONIEDZIAŁEK

 

 

8a

8b

1

08.00-08.45

J. ANGIELSKI Gr.1 / Gr.2 K. GÓLCZ-WOLSKA / J. ZAWALSKI 34 / 1

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

2

08.55-09.40

BIOLOGIA B. BURZYŃSKA 20

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

3

09.50-10.35

FIZYKA

A.KUPCZAK

19

WOS

G.WOJTASZEWSKI

6

4

10.45-11.30

MATEMATYKA

R.KUBKA

23

HISTORIA

E.CIEŚLIK

13

5

11.45-12.30

J.POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

J.ANGIELSKI

S.GROCIAK

32

6

12.45-13.30

J.POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

MATEMATYKA

M.WIELGUS

4

7

13.40-14.25

D.ZAWODOWE

C.KŁOPEĆ

6

 

 

 

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

1

08.00-08.45

FIZYKA

A.KUPCZAK

19

J.NIEMIECKI

A.HAMERLA-GLIŃSKA

1

2

08.55-09.40

RELIGIA

R.CYGLER

1

CHEMIA

B. BURZYŃSKA

20

3

09.50-10.35

CHEMIA

B. BURZYŃSKA

20

RELIGIA

R.CYGLER

1

4

10.45-11.30

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

FIZYKA

A.KUPCZAK

19

5

11.45-12.30

MATEMATYKA                

R.KUBKA

23

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

6

12.45-13.30

WOS

G.WOJTASZEWSKI

6

J.ANGIELSKI

S.GROCIAK

1

7

13.40-14.25

     

D.ZAWODOWE

C.KŁOPEĆ

6

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

08.00-08.45

HISTORIA

E.CIEŚLIK

13

INFORMTYKA

D.LECH-PULIT

SPS3

2

08.55-09.40

INFORMATYKA/NIEMIECKI

D.LP/ A.HG

PSP3

FIZYKA

A.KUPCZAK

19

3

09.50-10.35

INFORMATYKA/NIEMIECKI

D.LP/ A.HG

PSP3

RELIGIA

R.CYGLER

1

4

10.45-11.30

RELIGIA

R.CYGLER

1

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

5

11.45-12.30

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

MATEMATYKA

M.WIELGUS

4

6

12.45-13.30

WYCH.FIZYCZNE

P.WIN/T.ZIEM

SALA

WYCH.FIZYCZNE

P.WIN/T.ZIEM

SALA

7

13.40-14.25

WYCH.FIZYCZNE

M.GAWEŁ

SALA

WYCH.FIZYCZNE

P.WIN/T.ZIEM

SALA

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

1

08.00-08.45

CHEMIA B. BURZYŃSKA 20 WDŻ B. NOWAKOWSKA 6

2

08.55-09.40

WOS G. WOJTASZEWSKI 6

EDB

K.BOROWIEC

12

3

09.50-10.35

EDB

K.BOROWIEC

12

GEOGRAFIA

A.DWORAK

16

4

10.45-11.30

MATEMATYKA R. KUBKA 23 CHEMIA B. BURZYŃSKA 20

5

11.45-12.30

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

MATEMATYKA

M.WIELGUS

6

6

12.45-13.30

ANGIELSKI1/2

K.WG/J.ZAW

34/32

J. POLSKI

A.CHLEBICKA-KAMIŃSKA

26

7

13.40-14.25

WYCH.FIZYCZNE

P.WIN/T.ZIEM

SALA

WYCH.FIZYCZNE

P.WIN/T.ZIEM

SALA

8

14.35-15.20

WYCH.FIZYCZNE

M.GAWEŁ

SALA

WYCH.FIZYCZNE

P.WIN/T.ZIEM

SALA

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

08.00-08.45

GEOGRAFIA

A.DWORAK

16

BIOLOGIA

B. BURZYŃSKA

20

2

08.55-09.40

GODZ.WYCHOWCZA

P.WINIRSKA

6

GODZ.WYCHOWCZA

A.HAMERLA-GLIŃSKA

1

3

09.50-10.35

ANGIELSKI 1/2

K.WG/J.ZAW

6/32

J.NIEMIECKI

A.HAMERLA-GLIŃSKA

1

4

10.45-11.30

J.NIEMIECKI 1/2

A.HG/D.KUROWSKA

1/12

HISTORIA

E.CIEŚLIK

13

5

11.45-12.30

HISTORIA

E.CIEŚLIK

13

MATEMATYKA

M.WIELGUS

1

6

12.45-13.30

MATEMATYKA                

R.KUBKA

23

J.ANGIELSKI

S.GROCIAK

6

7

13.40-14.25

 

 

 

 WOS

 G. WOJTASZEWSKI

 6

8

14.35-15.20

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: PLAN LEKCJI KL.VIII