Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

godło

2013/2014

Udział uczniów w konkursach i ich osiągnięcia w roku szkolnym 2013/14

RODZAJ

MIEJSCE

UCZESTNIK/UCZESTNICY

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - etap wojewódzki

 

laureat

Natalia Porochońska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego -etap gminny

I

Natalia Porochońska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego –etap gminny,

II

Natalia Porochońska

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego –etap gminny,

III

Aleksandra Kania

Wojewódzki Konkurs Matematyczny-etap gminny

III

Aleksandra Kania

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Konkurs na Najciekawszą Prezentację Multimedialną pt.: „SPRAWA POLSKA PODCZAS I WOJNY ŚWIATOWEJ”

laureat

Zofia Kalisz

Ponadregionalna Olimpiada Wiedzy w ramach projektu „Zrozumieć świat” w Spale

finalista

Aleksandra Kania, Julia Głębicka

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Finał Wojewódzki Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku

VI

Julia Reszke, Wiktoria Rurańska, Emilia Nowak, Julita Wojtaś, Ewelina Wrześniak, Julia Matuszna, Wiktoria Paluch, Aleksandra Kania, Kinga Piątek, Agata Bosiak,Aleksandra Czajkowska, Adrianna Nachyła

Finał Wojewódzki w „Dwa ognie”.

II

Paweł Janczara, Dominik Mrozek, Maciej Stachera, Adam Burzyński

Finał Wojewódzki w Mini Piłce Siatkowej „Kinder+ Sport”

V

Adam Twerd, Wojciech Madziar, Jakub Kubczak,

Kacper Caputa,

Regionalny Festiwal Projektów i Regionalna Olimpiada Wiedzy ramach projektu „Zrozumieć świat” w Głuchołazach

III

Natalia Winiarska, Paulina Kosiba ,Julia Głębicka,

Aleksandra Kania, Przemysław Majchrzak

KONKURSY POWIATOWE

Rejonowym Konkursie Plastycznym PCK „Krew darem życia”

I

Amelia Twerd

Powiatowe Prezentacje Wokalne

I

Kacper Caputa

II

Aneta Lis

Półfinał Wojewódzki w „Dwa ognie usportowione”.

II

Paweł Janczara, Dominik Mrozek,

Maciej Stachera, Adam Burzyński

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Z boiska na stadion” o Puchar Tymbarku

IV

Paweł Janczara, Dominik Mrozek, Cezary Wach, Piotr Kurnyta, Maciej Stachera, Adam Burzyński

KONKURSY GMINNE

Międzynarodowa Olimpiada Sportowa (dla uczniów klas I – III)

II

Dawid Pisarczyk, Michał Kurowski, Katarzyna Marass, Natalia Madziar, Amelia Twerd, Konrad Zarzeczny, Kacper Żmuda, Julia Korzec, Julia Reszke, Dawid Robak, Wiktor Caputa, Jacenty Borówka, Paulina Szymyślik, Wiktoria Maciuszek, Karolina Wilgan, Dominik Mrozek

Rejonowym Konkursie Plastycznym PCK „Krew darem życia”

I

Amelia Twerd

Powiatowe Rozgrywki Mini piłki Siatkowej

II

Aleksandra Kania

Gminny Turniej Wiedzy o Paczkowie,

II

Wiktoria Grocholska

„Mały Olimpijczyk”

II

Maria Rolka, Natalia Ziółkowska

Milena Smółka, Emilia Nowak, Julita Wojtaś, Julia Matuszna, Ewelina Wrześniak, Wiktoria Paluch,

Rejonowe Zawody Udzielania Pierwszej Pomocy

VI

Wiktoria Paluch, Emilia Nowak, Ewelina Wrzesińska, Julita Wojtaś

Gminne Igrzyska Sportowe

I

Marcin Małachowski – bieg na 60 m

I

Adam Twerd – bieg na 100 m

I

Michał Kieliszek, Jan Gólcz, Kacper Zarzeka – piłka plażowa chłopców

I

Paulina Kosiba, Natalia Winiarska, Gabriela Żyrek, Weronika Grocholska– sztafeta 4×100 m

I

Wiktor Caputa, Jacenty Borówka, Paulina Szymyślik,Paweł Janczara, Cezary Wach, Dominik Mrozek, Julia Osiadacz, Karolina Wilgan, Martyna Łajczak

I

Joanna Żak – skok w dal

II

Paulina Kosiba – skok w dal

II

Maria Rolka, Natalia Ziółkowska

Milena Smółka – dwa ognie

II

Maria Rolka, Ewelina Wrześniak, Julita Wojtaś, Emilia Nowak -sztafeta 4x 100 m

II

Aleksandra Werner, Natalia Winiarska, Gabriela Żyrek – piłka plażowa dziewcząt

II

Kacper Caputa, Adam Twerd, Marcin Wrześniak, Szymon Dutkiewicz – sztafeta 4x 100 m

II

Maciej Stachera, dwa ognie

II

Marcin Wrześniak – rzut piłeczka palantową

III

Paulina Kosiba – rzut piłeczką palantową

III

Maciej Stachera, Marcin Małachowski, Fabian Janczewski, Michał Wielgus sztafeta 4×100 m

III

Weronika Grocholska – bieg na sto metrów

IV

Ewelina Wrześniak – bieg na 60 m

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

I

Weronika Grocholska

II

Weronika Kotara,

III

Klaudia Pawełczyk

Gminny Turniej Wiedzy o Paczkowie

II

Natalia Porochońska, Aleksandra Kania

Gminny Konkurs Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

III

Emilia Nowak, Szymon Dutkiewicz, Marcin Wrześniak

 

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Techniczny - etap gminny

I

III

Paweł Kurnyta

 Łukasz Chromik

 


 

Programy, projekty, akcje

  • Projekt „Zrozumieć Świat”
  • Projekt „EDUSIENCE”
  • Projekt „Fascynujący świat nauki i technologii”
  • Projekt edukacyjny „Święty Jan Paweł II Patron Szkoły”, w tym „Marsz Papieski”, Misterium, wieczornica, wycieczki, inscenizacja z okazji otwarcia wystawy znaczków
  • Konkurs pod patronatem Prezydenta Bronisława Komorowskiego „Młodzi do wolności”
  • Konkurs „Bezpieczna szkoła – demokratyczny kraj”
  • Akcja „Pomóżmy Pszczołom”
  • Opieka nad zwierzętami w Konradowej
  • Międzynarodowa Mała Olimpiada Sportowa – współorganizacja
  • Festiwal kolęd dla przedszkolaków
  • Piknik środowiskowy
  • Zajęcia otwarte dla przedszkolaków – w pracowni języka angielskiego i zajęć komputerowych