Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

godło

KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE DLA RODZICÓW

Konsultacje nauczycielskie

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie

rok szkolny 2019/2020

 

Dla rodziców

L.p

Imię i nazwisko

godzina i data

miejsce konsultacji

1.

Joanna Bednarz

poniedziałek – 3 lekcja

pokój nauczycielski

2.

Karol  Borowiec                

czwartek – 3 lekcja

pokój nauczycielski

3.

Bożena Burzyńska

środa – 5 lekcja

pokój nauczycielski

4.

Elżbieta Cieślik

wtorek – 4 lekcja

pokój nauczycielski

5.

Radosław Cygler

poniedziałek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

6.

Anita  Dworak

czwartek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

7.

Sabina Grociak

poniedziałek – 2 lekcja

pokój nauczycielski

8.

Barbara  Habaj

poniedziałek – 07:40-08:40

gabinet pedagoga

9.

Renata Jasińska

wtorek – 2 lekcja

pokój nauczycielski

10.

Aneta Hamerla-Glińska

środa – 5 lekcja

pokój nauczycielski

11.

Robert Kalisz

poniedziałek – 3 lekcja

sala nr 27

12.

Barbara Kamińska

środa – 2 lekcja

pokój nauczycielski

13.

Joanna Kłoczko

środa – 5 lekcja

pokój nauczycielski

14.

Marta Klimczak- Pawlus

środa – 3 lekcja

sala nr 3

15.

Krystyna Kołcun

czwartek – 08:00-08:45

świetlica szkolna

16.

Beata Korytkowska

piątek – 3 lekcja

pokój nauczycielski

17.

Renata Kubka

czwartek – 4 lekcja

sala nr 25

18.

Renata Kumor

wtorek – 2 lekcja

pokój nauczycielski

19.

Anna Kupczak

piątek – 3 lekcja

pokój nauczycielski

20.

Dariusz Kupski

 

 

21.

Danuta Kurowska

poniedziałek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

22.

Małgorzata Kurowska

piątek – 2 lekcja

pokój nauczycielski

23.

Mariusz Kwiecień

poniedziałek – 4 lekcja

pokój nauczycielski

24.

Danuta Lech-Pulit

środa – 5 lekcja

biblioteka szkolna

25.

Urszula Marszałek

czwartek – 15:30-16:00

gabinet dyrektora

26.

Edyta Mazur

wtorek– 6 lekcja

sala nr 22

27.

Małgorzata Olech

 

 

28.

Dorota Osuchowska

 

 

29.

Ewa Pindel

czwartek – 2 lekcja

sala nr 9

30.

Aleksandra Pydych

czwartek – 5 lekcja

pokój nauczycieli WF

31.

Bogusława Robak

piątek – 2 lekcja

pokój nauczycielski

32.

Beata Sito

 

 

33.

Krystyna Sołtysek

środa – 4 lekcja

sala nr 21

34.

Jolanta Stepek

piątek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

35.

Magdalena Siuda

 

 

36.

Anna Surówka

środa – 5 lekcja

sala nr 23

37.

Joanna Śmietańska

piątek – 3 lekcja

sala nr 28

38.

Mariola Wielgus

wtorek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

39.

Patrycja Winiarska

wtorek – 4 lekcja

pokój nauczycielski

40.

Renata  Wiśniowska

 

 

41.

Barbara Włodarz

wtorek – 3 lekcja

pokój nauczycielski

42.

Grzegorz Wojtaszewski

poniedziałek – 14:15-15:00

gabinet wicedyrektora

43.

Jolanta Wolna

środa – 1 lekcja

biblioteka szkolna

44.

Katarzyna Wolska-Gólcz

czwartek – 4 lekcja

pokój nauczycielski

45.

Alicja Worobiec