Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

godło
Jesteś tutaj: Start / Szkoła / Kadra Pedagogiczna

Kadra Pedagogiczna

 

1.

Karol  Borowiec                

EDB, świetlica

2.

Bożena Burzyńska

Chemia, biologia

3.

Agata Chlebicka-Kamińska

Język polski

4.

Agata Chromik

Świetlica, religia

5.

Elżbieta Cieślik

Historia

6.

Radosław  Cygler

Religia, świetlica, wych. fizyczne

7.

Anita  Dworak

Geografia, rewalidacja

8.

Justyna  Dziasek 

WOS, historia, świetlica

9.

Agnieszka Filarowska- Gajewska

Język angielski

10.

Krystyna  Gaweł

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

11.

Małgorzata Gaweł

Wychowanie fizyczne

12.

Sabina Grociak

Język angielski

13.

Barbara Habaj

Świetlica, pedagog szkolny

14.

Renata  Jasińska

Religia

15.

Aneta  Hamerla -Glińska

Język niemiecki

16.

Robert Kalisz

Technika, informatyka

17.

Barbara  Kamińska

Język polski

18.

Joanna Kłoczko

Plastyka, muzyka

19.

Marta Klimczak- Pawlus

Nauczanie indywidualne, rewalidacja

20.

Celina Kłopeć

Pedagog, doradztwo  zawodowe

21.

Krystyna Kołcun

Matematyka

22.

Beata Korytkowska

Wychowanie fizyczne

23.

Renata Kubka

Matematyka , technika

24.

Renata Kumor

Religia, geografia, WDŻ

25.

Anna Kupczak

Matematyka , technika

26.

Dariusz Kupski

Świetlica, muzyka

27.

Danuta Kurowska

Język niemiecki

28.

Małgorzata Kurowska

Rewalidacja, nauczanie indywidualne

29.

Małgorzata Kurowska

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

30.

Mariusz Kwiecień

Historia, kierownik świetlicy

31.

Danuta Lech-Pulit

Informatyka, biblioteka

32.

Urszula Marszałek

Pedagog szkolny

33.

Bogumiła Nowakowicz

Przyroda, WDŻ

34.

Małgorzata Olech

Psycholog, świetlica

35.

Dorota  Osuchowska

Edukacja wczesnoszkolna

36.

Ewa Pindel

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

37.

Aleksandra Pydych

Wychowanie fizyczne

38.

Beata  Sito

Edukacja wczesnoszkolna

39.

Magdalena Siuda

Religia

40.

Joanna Smółka

Wychowanie fizyczne

41.

Krystyna Sołtysek

Świetlica, rewalidacja, biblioteka, historia

42.

Jolanta Stepek

Język polski, doradztwo zawodowe, rewalidacja

43.

Anna Surówka

Biologia

44.

Joanna Śmietańska

Język angielski

45.

Sabina Werner

Matematyka, biblioteka

46.

Mariola Wielgus

Matematyka, rewalidacja

47.

Patrycja Winiarska     

Wychowanie fizyczne, świetlica

48.

Renata Wiśniowska

Informatyka, wych. fizyczne

49.

Barbara Włodarz

Matematyka , fizyka

50.

Grzegorz Wojtaszewski

Biblioteka

51.

Jolant Wolna

Nauczanie indywidualne, rewalidacja

52.

Katarzyna Wolska-Gólcz     

Język angielski

53.

Alicja Worobiec

Kierownik świetlicy, plastyka

54.

Jarosław Zawalski

Język angielski, świetlica

55.

Tomasz Ziemianek

Wychowanie fizyczne

56.

Bogusława Robak

Asystent nauczyciela