Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

godło

KONSULTACJE NAUCZYCIELSKIE DLA UCZNIÓW

Konsultacje nauczycielskie

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie

rok szkolny 2019/2020

 

Dla uczniów

L.p

Imię i nazwisko

godzina i data

miejsce konsultacji

1.

Joanna Bednarz

poniedziałek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

2.

Karol  Borowiec                

piątek – 7 lekcja

pokój nauczycielski

3.

Bożena Burzyńska

czwartek – 8 lekcja

sala nr 19

4.

Elżbieta Cieślik

wtorek – 6 lekcja

pokój nauczycielski

5.

Radosław Cygler

poniedziałek – 7 lekcja

pokój nauczycielski

6.

Anita  Dworak

 

 

7.

Sabina Grociak

wtorek – 6 lekcja

sala nr 29

8.

Barbara  Habaj

środa – 6 lekcja

gabinet pedagoga

9.

Renata Jasińska

czwartek – 7 lekcja

pokój nauczycielski

10.

Aneta Hamerla-Glińska

czwartek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

11.

Robert Kalisz

poniedziałek – 7 lekcja

sala nr 27

12.

Barbara Kamińska

piątek – 7 lekcja

sala nr 23

13.

Joanna Kłoczko

wtorek – 6 lekcja

sala nr 7

14.

Marta Klimczak- Pawlus

czwartek – 3 lekcja

pokój nauczycielski

15.

Krystyna Kołcun

 

 

16.

Beata Korytkowska

wtorek – 7 lekcja

 

17.

Renata Kubka

poniedziałek – 6 lekcja

sala nr 25

18.

Renata Kumor

czwartek – 6 lekcja

sala nr 11

19.

Anna Kupczak

wtorek – 7 lekcja

sala nr 24

20.

Dariusz Kupski

 

 

21.

Danuta Kurowska

czwartek – 5 lekcja

pokój nauczycielski

22.

Małgorzata Kurowska

wtorek – 6 lekcja

sala nr 11

23.

Mariusz Kwiecień

 

 

24.

Danuta Lech-Pulit

poniedziałek – 8 lekcja

sala nr 27

25.

Urszula Marszałek

wtorek – 15:30-16:00

gabinet dyrektora

26.

Edyta Mazur

poniedziałek – 8 lekcja

sala nr 22

27.

Małgorzata Olech

 

 

28.

Dorota Osuchowska

 

 

29.

Ewa Pindel

wtorek – 6 lekcja

sala nr 9

30.

Aleksandra Pydych

piątek – 4 lekcja

pokój nauczycieli WF

31.

Bogusława Robak

wtorek – 1 lekcja

pokój nauczycielski

32.

Beata Sito

 

 

33.

Krystyna Sołtysek

poniedziałek – 3 lekcja

sala nr 21

34.

Jolanta Stepek

 

 

35.

Magdalena Siuda

 

 

36.

Anna Surówka

piątek – 5 lekcja

sala nr 23

37.

Joanna Śmietańska

poniedziałek 13:30-14:15

sala nr 28

38.

Mariola Wielgus

 

 

39.

Patrycja Winiarska

środa – 4 lekcja

pokój nauczycielski

40.

Renata  Wiśniowska

 

 

41.

Barbara Włodarz

wtorek – 6 lekcja

pokój nauczycielski

42.

Grzegorz Wojtaszewski

wtorek 14:15-15:00

gabinet wicedyrektora

43.

Jolanta Wolna

wtorek – 5 lekcja

biblioteka szkolna

44.

Katarzyna Wolska-Gólcz

poniedziałek – 8 lekcja

sala nr 29

45.

Alicja Worobiec