28 Finał WOŚP i MY

12 stycznia 2020 roku zagraliśmy kolejny raz najpiękniejszą muzykę z najpiękniejszą orkiestrą świata. Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Uczniowie naszej szkoły okazali wielkie serce chętnie przyłączając się do corocznej akcji WOŚP. Tego dnia pod hasłem „Wiatr w żagle” wolontariusze naszej szkoły z radością i entuzjazmem wyruszyli na ulice Paczkowa i okolicznych miejscowości, aby kwestować na rzecz WOŚP. Każdemu darczyńcy wolontariusze wręczali czerwone serduszko - symbol rozpoznawany  jako dar życia i szansy na wyzdrowienie. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

A łączna suma zebranych pieniędzy przez paczkowski sztab to 18 496,82 zł. Mieszkańcom naszej gminy serdecznie dziękujemy za każdy gest!!! Uśmiech

A oto nasi dzielni wolontariusze:

Lena Glińska – kl.VIb

Amelia Pater – kl.VIb

Natalia Pater – kl.VIb

Maciej Bobryk – kl.VIIa

Eryk Gliński – kl.VIIIa

Lena Kalisz – kl.VIIa

Aleksandra Brodziak – kl.VIIIa

Natalia Kurowska – kl.VIIIa

Katarzyna Marass – kl.VIIIa

Izabela Pikul – kl.VIIIa