Wieczór wróżb i magii ! Andrzejkowe tańce ! Najlepsza muzyka!..

A to wszystko w jeden wieczór – jeden, jedyny, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów…i wróżb.

27 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował długo oczekiwaną przez uczniów dyskotekę andrzejkową. A na dyskotece…  wspólna zabawa, najlepsza muzyka, wyśmienite humory. Jednym słowem andrzejkowe taneczne szaleństwa.

Atrakcją tego wieczoru była nastrojowa „komnata wróżb”, w której magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość . Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw

Tego wieczoru uczniowie  bawili się znakomicie -  dobre  humory, radość i uśmiech na twarzy dopisywały wszystkim. A przepowiedziana przyszłość… może się spełnić. Tak naprawdę wiele zależy od nas samych.  I  o tym warto pamiętać.