Konkurs jesienny

Polska złota jesień i  przepiękny, mieniący się kolorami  październik zachęcił naszych uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pod nazwą „Paczkowska jesień”. Celem konkursu było uchwycenie obiektywem aparatu  piękna tej pory roku w połączeniu z urokiem Paczkowa i okolic. Udało się wyśmienicie! Nasza zdolna młodzież  skorzystała z łaskawej aury i przepięknie udokumentowała walory przyrodnicze naszej małej ojczyzny. Prace cieszyły oczy w holu przy wejściu do szkoły, a komisja konkursowa oceniła je przyznając:

I miejsce- Nicoli Sypień z klasy 5a,

II miejsce- Edycie Gardas- z klasy 5a

III miejsce- Mai Burbie, również z klasy 5a.

Ponadto wyróżniono prace  Leny Glińskiej (6b),  Eryka Glińskiego (7a)  i Michała Szczotki (8b). Serdeczne gratulacje!

Klasy ósme także zainteresowały się drzewostanem paczkowskich parków, wykonując zielniki z liśćmi popularnych drzew.

Warto dodać, ze uczniowie naszej szkoły cenią i kochają nie tylko rodzimą florę, ale i faunę,  a zwłaszcza domowe zwierzaki.  Z okazji Światowego Dnia Zwierząt  pochwalili się zdjęciami swoich pupilków, z których również powstała urocza wystawa pod  hasłem „Kochamy nasze  zwierzaki!”