Małe radości i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności….

Czwartek 21 listopada był w naszej szkole dniem pełnym uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Był Dniem Życzliwości i Pozdrowień.

Tego dnia na Dzień Dobry przedstawiciele SU obdarowali każdego w szkole -  Dyrekcję, uczniów, nauczycieli, obsługę szkoły „uśmiechniętymi buźkami”. Zachęcali w tym dniu do uśmiechu, miłego słowa,  ciepłego spojrzenia i przede wszystkim życzyli wszystkim „Wiele życzliwości na każdy dzień”. Korytarz udekorowano plakatami pt Dzień Życzliwości, na których pojawiły się przeróżne buźki, uśmieszki, miłe gesty i przede wszystkim słoneczka,  których promyki propagowały hasła: „Bądź miły”, „Uśmiechaj się”, ”Bądź życzliwy”, „Używaj słów proszę, dziękuję, przepraszam”, „Bądź uprzejmy”.

Jednym słowem – tego dnia było życzliwie.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, jak ważne w naszych codziennych relacjach są  proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Warto być życzliwym na co dzień. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na następne. Niech to będą tygodnie i miesiące życzliwości. Bądźmy życzliwi codziennie!. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nam i osobom wokół nas. Pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas… z nawiązką! UśmiechUśmiechUśmiech

Serdecznie pozdrawiamy społeczność szkolną, Rodziców oraz Przyjaciół Szkoły.

Życzymy wszystkim wielu radosnych chwil,

serdeczności oraz życzliwości każdego dnia.