KOLEJNY ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY

2 września 2019 roku po dwumiesięcznej przerwie w szkole zapanował gwar, a to za sprawą uczniów i ich rodziców, którzy przybyli na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Punktualnie o godzinie 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek, co oznaczało, że nowy rok szkolny zawitał do szkoły. Po odśpiewaniu hymnu zebranych przywitała przewodnicząca szkoły. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor - Urszula Marszałek, która powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz przedstawiła nowych pracowników szkoły.

Wszyscy uczniowie zostali zachęceni do rozwijania swoich pasji i talentów, do pracy nad sobą oraz zaangażowania we własny rozwój.

Bardzo ciepło zostali powitani najmłodsi - pierwszoklasiści, onieśmieleni oraz przejęci w tak ważnym dla nich dniu. Po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły i stawiają pierwsze kroki na ścieżce edukacji.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdyż:

„Wybiła już godzina.

Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną znakomite

Nad książką szkolną, nad zeszytem.

A na początek

Życzymy wszystkim samych szóstek i piątek”.

Drodzy Uczniowie,życzymy Wam aby ten rok szkolny był czasem sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Aby szkoła była dla Was miejscem, do którego chce się wracać.

Szczególne życzenia powodzenia kierujemy do tegorocznych Pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą.

Nauczycielom składamy życzenia pomyślności i satysfakcji z pracy. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej, efektywnej pracy, a wszystkim Rodzicom /Opiekunom życzymy cierpliwości i licznych miłych przeżyć związanych z sukcesami Waszych dzieci.