NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

6 czerwca 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Paczkowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom ze wszystkich szkół naszej gminy, którzy zdobyli wysokie miejsca            w konkursach przedmiotowych i mogą pochwalić się sukcesami sportowymi w roku szkolnym 2018/2019. W uroczystości uczestniczyli również uczniowie „Trójki”.

Nagrody oraz dyplomy wręczał pan Burmistrz Artur Rolka wraz z panią Naczelnik Wydziału Oświaty Katarzyną Rolką.

Za zdobycie czołowych miejsc w etapie gminnym KONKURSU POLONISTYCZNEGO zostali nagrodzeni:

• Julia Pater- I miejsce
  • Michał Szczotka- I miejsce

• KONKURSU HISTORYCZNEGO:
  • Dawid Kloc- II miejsce

• KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
  • Patryk Reichel- III miejsce

• KONKURSU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM:
  • SKŁAD DRUŻYNY:

Lena Glińska, Patrycja Sacha, Oliwier Paraciej, Mateusz Wilgos- III miejsce

Szczególną nagrodą został uhonorowany nasz sportowy team siostrzany: Amelia, Julia i Natalia Pater za wybitne osiągnięcia w PUCHARZE POLSKI W JIU-JITSU.

Pan Burmistrz pogratulował wszystkim uczniom uzyskanych wyników, a także podziękował za trud i pracę włożoną w naukę.

Przyznane wyróżnienia obrazowały jak duży potencjał drzemie w naszej młodzieży. Wśród nagrodzonych uczniów mamy bardzo zdolnych humanistów, historyków, anglistów, mamy specjalistów w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także utalentowanych sportowców. Uczniowie ci dzięki swojej ciężkiej pracy, wytrwałości, pomocy nauczycieli oraz  wsparciu rodziców uzyskali wspaniałe wyniki i zostali docenieni przez organizatorów konkursów, olimpiad czy przeglądów.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.